Címke: kihivok

« előző | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | következő » | utolsó lap »
Busa Gabriella vs. Pap Dorci - 108. adás III. futam
Egyenlő volt az állás a két döntős között, ami a bizonyítéka annak, hogy megjósolhatatlan volt a végső összecsapás kimenetele.
Busa Gabriella vs. Pap Dorci - 108. adás II. futam
A női döntő első mérkőzése után Gabi vezetett. Izgalmas folytatás következett a Bajnok által választott pályán.
Busa Gabriella vs. Pap Dorci - 108. adás I. futam
A tét a Bajnoki kupa és 15 millió forint volt! Érezhető volt a versenyzőkön a feszültség, ugyanis hatalmas volt rajtuk a nyomás emiatt.
Kempf Zozo vs. Böjte Dave 107. adás XI. Párbaj
Itt most minden eldőlhet, ugyanis Dave-nek meccslabdája van a végső szettben! Vajon sikerül megszereznie a győzelmet ebben a futamban, vagy Zozo megakadályozza ebben?
Kempf Zozo vs. Böjte Dave 107. adás X. Párbaj
Dave 1:0-ra vezet az utolsó fordulóban! Vajon sikerül Zozonak egyenlítenie a Párbaj soron következő futamában?
Kempf Zozo vs. Böjte Dave 107. adás IX. Párbaj
Megkezdődött a Zozo és Dave közötti Párbaj harmadik és egyben végső fordulója!
Kempf Zozo vs. Böjte Dave 107. adás VIII. Párbaj
Az állás 2:0 Zozo javára a második fordulóban! Vajon a Bajnok megszerzi a harmadik pontot is, vagy Dave kezdi meg a felzárkózást?
Kempf Zozo vs. Böjte Dave 107. adás VII. Párbaj
Zozo és Dave nem viccel: Pokoli lendülettel harcolnak azért, hogy bekerüljenek a végső Döntőbe!