Videóban az igazság arról, hogy Bogi elárulta-e a Kihívókat vagy sem

Besenyei Bogi exkluzív videóban igyekezett válaszolni a kérdéseitekre. A Kihívók csinos versenyzője szerint a színészkedés nem fér össze a sportteljesítménnyel, ezért nem érzi jogosnak a vádakat. Arról, hogy valóban adott-e információkat a Bajnokoknak, azt a videóban fejtette ki a sportoló.

Két csapat küzdelme a fődíjért és a dicsőségért az Exatlon Hungary pályáin, ahol a fizikai teljesítmény számít. Az Exatlon Hungary egy csapatverseny, de a végjátékban már egyénileg harcolnak a versenyzők.

Korhatár: korhatárra tekintet nélkül

2020. május 23. 11:45

Címkék: geoblocked   Exatlon Hungary   exatlon_2evad   besenyei boglárka

Busa Gabi rögtön győzelme után adott interjút Gelencsér Timinek. Gabi elárulta, egészen az utolsó pillanatig nem hitte el, hogy képes lehet a... tovább
 Videónkból felidézheted az Exatlon Hungary női győztesének legszebb pillanatait! tovább
Pap Dorci lett az Exatlon Hungary második évadának női ezüstérmese. Dorci nagyon boldog, hogy az első naptól az utolsóig itt lehetett, és örül Gabi... tovább
Pap Dorci ezüstérmes lett az Exatlon Hungary versenyében. A Kihívó a kezdetektől a legvégéig kitartott, ám a legfontosabb napon a második helyre volt... tovább
A Döntőnek vége, Busa Gabi fényes győzelmet aratott Pap Dorci felett, így ő lett az Exatlon Hungary második évadának női Bajnoka.  tovább
Óriási volt az izgalom! Mindösszesen egy pont választotta el Busa Gabriellát az Exatlon Hungary fődíjától és a Trófeától. tovább
Dorci kezdte behozni lemaradását Gabi ellen. Vajon még időben volt a Kihívó vagy Bajnok-győzelemmel zárult az Exatlon Hungary második évada? tovább
˝Most kell extrának lenni˝ - Aduék ezerrel szurkolnak Dorcinak a kispadról, megpróbálták egy picit mentálisan összerakni csapattársukat, mert úgy... tovább
Az Exatlon Hungary 2020-as versenysorozatának 1900-ik futama következett, ami ennyi idő után is tudott meglepetéseket okozni. tovább
Megállíthatatlan volt Busa Gabi, aki hihetetlen energiával vetette bele magát az újabb futamba a 108. versenynapon. tovább

© TV2 Zrt.    |    Impresszum    |    Adatkezelési szabályzat    |    Felhasználói szabályzat    |    Kereskedelmi információk