Itt a vége: Huszti Kata nyerte az Exatlon Hungary-t

Több hónapos emberfeletti küzdelem után kiderült, ki az Exatlon Hungary abszolút győztese. A 2019-es verseny Bajnoka, a 20 millió forint és a trófea boldog tulajdonosa, Huszti Kata.

Két csapat küzdelme a fődíjért és a dicsőségért az Exatlon Hungary pályáin, ahol a fizikai teljesítmény számít. Az Exatlon Hungary egy csapatverseny, de a végjátékban már egyénileg harcolnak a versenyzők, a végén csak egy győztes maradhat!

Korhatár: korhatárra tekintet nélkül

2019. április 22. 22:13

Címkék: geoblocked   exatlon81   Exatlon Hungary   bajnokok   kihívók   geoblocked   huszti katalin