Palásti Ágnes: Nem vagyok köteles magyarázkodni
Palásti Ágnes és Kása András a többiekkel való konfliktust beszélték ki a nap végén. Ági nem érti, miért kéne magyarázkodia azért, amilyen. Véleménye szerint a kommunikáció hiánya okozta a vitát.
Két csapat küzdelme a fődíjért és a dicsőségért az Exatlon Hungary pályáin, ahol a fizikai teljesítmény számít. Az Exatlon Hungary egy csapatverseny, de a végjátékban már egyénileg harcolnak a versenyzők, a végén csak egy győztes maradhat!
Korhatár: korhatárra tekintet nélkül
2019. február 8. 21:18
Címkék: geoblocked exatlon30 Exatlon Hungary palásti ágnes

A magyarok nyerni jöttek! Ezért küzdött Drobina Norbert is, aki Isauro Castilloval mérkőzött meg a következő futam során.
tovább

Az izgalmak tovább fokozódtak! A következő futamban Gelencsér Tímea és Jairi Castillo vívott meg egymással.
tovább

Elképesztően izgalmas összecsapásban küzdött meg egymással Ungvári Miklós és Michael Castillo.
tovább

Huszti Katalin minden erejével azon volt, hogy legyőzze Meliza Fríast. Vajon sikerült neki? A videóból kiderül!
tovább

A következő futam során Mischinger Péter dominikai ellenfelével, Luiz Guauval csapott össze.
tovább

A dominikai versenyzők nagyon érzik a kosárra dobást, de Rajmi hatalmasat küzdött. A videóból kiderül, hogy sikerült-e legyőznie ellenfelét, Isaurot.
tovább

Nagy a teher Rákóczi Renin, hiszen ha most nyer Luz Mari, akkor elhúznak a dominikaiak.
tovább

Drobina Norbert hatalmas előnyt szerzett a futamában. Vajon tudott pontot szerezni, vagy felzárkózott a dominikai versenyző?
tovább

Fef-fej melledt haladt Rudi és Days, de mi lett a vége?
tovább

Őrületes tempót diktálnak a dominikaiak, de vajon Hannának sikerült pontot szereznie?
tovább
