Ők a mexikói csapat tagjai

Az Exatlon Hungary versenyzői már kétszer összemérhették erejüket a román versenyzőkkel, és mind a két alkalommal a magyar csapat bizonyult jobbnak. Ám most egy sokkal nagyobb feladat vár rájuk, hiszen a mexikói exatlonisták ellen lépnek pályára, akik eddig minden szériában legyőzték a román játékosokat.  Cikkünkben bemutatjuk, kik azok a versenyzők akik ellen fel kell venniük a harcot a mieinknek.

Patricio Araujo: A Bajnokok csapatának tagja, 30 éves labdarúgó, aki a mexikói elsőosztályban szereplő Puebla FC védője. Többször volt a mexikói labdarúgó-válogatott tagja.

patricio.jfif

Ariesto Cazáres: A Bajnokok 23 éves versenyzője. Egy mexikói reality műsornak, a The Island hatodik szériájának volt a résztvevője. Profi parkour és calisthenics sportoló.

aristeo.jfif

Carmelita Correa: A Bajnokok 29 éves versenyzője. Többszörös bajnok rúdugró. 2006 óta ő tartja a mexikói rekordot rúdugrásban. A Közép-Amerikai és karib-szigeteki Bajnokságon aranyérmes lett 2013-ban.

carmelita.jfif

Yusef Farah: A Kihívók csapatának tagja, 26 éves cselgáncsozó.

yusef.jfif

Aidee Hernández: A Kihívók 24 éves versenyzője.14 évig versenyszerűen vívott. Ezüstérmet szerzett a Pánamerikai Ifjúsági Játékokon.

aidee.jfif

Natali Brito: A 25 éves Kihívó több nemzetközi versenyen is részt vett már. A sprinter a Pánamerikai Játékokra is kvalifikálta magát.

natali.jfif

Javier Márquez: A Kihívók tagja gyerekkorában kezdett el focizni, sok szép eredményt ért el ebben a sportágban. Ám igazi szerelme a funkcionális edzés lett. A labdarúgást már csak amatőr szinten űzi, emellett úszik is.

javier.jfif

Evelyn Guijarro: A Kihívók versenyzője több sportot is kipróbált: kézilabda, úszás, gimnasztika, labdarúgás.12 éves kora óta gerelyhajító.

evelyn.jfif

A tét nem kicsi: vajon folytatjuk a veretlenségi szériánkat a nemzetközi viadalokon? Hétfőn 19 órakor kiderül!

Korhatár: korhatárra tekintet nélkül

2019. január 26. 16:15