Ismerd meg az ellenfél csapatot: ők a román versenyzők!

Eljött az Exatlon Hungary történetének egyik legkülönlegesebb küzdelme. A Bajnokok és a Kihívók ma este az extrém sport-reality román csapata ellen szállnak harcba. Ez nem egy átlagos küzdelem lesz, hiszen itt az egész országot képviselik majd a magyar játékosok. Az ellenfél csapat versenyzői között van MMA harcos, kézilabdázó, atléta, karate bajnok, személyi edző, táncos, rendőr és modell is. Ismerd meg Őket:

Andreea Mihaela Zaragiu:

A Bajnokok csapatát erősíti. Már 5 éves kora óta sportol, teniszezett és kosárlabdázott, ám végül a harcművészetekben találta meg az útját. 32 éves többszörös országos, Európa-  és világbajnok kempos. Pekingi küzdősport világbajnokságon 5. helyezést ért el.

Catalina Seicaru:

A Bajnokok csapatát erősíti. 24 éves modell, aki edzőteremben küzd a tökéletes alakért. Az Exatlonban be szeretné bizonyítani, hogy a szépsége mögött egy sportos és kitartó nő áll.

Diana Pivniceru:

A Bajnokok csapatának tagja, 30 éves atléta. Tagja a nemzeti válogatottnak. Grand Prix bajnok lett 2013-ban. 800 méteren országos bajnoki második, 1500 méteren harmadik  helyezett lett 2006-ban.

AMI:

A Bajnokok csapatának tagja, aki 12 évig tanult hegedülni, sikeres énekesnő. Több zenei díjat is nyert Romániában.

Andreea Arsine:

A Bajnokok csapatának 30 éves atlétája. Románia egyik legsikeresebb sportolója. A 2016-os riói olimpián 20 kilométeres gyaloglásban képviselte hazáját. Többszörös országos, Európa-  és világbajnok kempos.

Mario Fresh:

A Bajnokok csapatának tagja. 6 éves korában a zene lett a szenvedélye, azóta sikeres énekes lett belőle, rengeteg díjat nyert. Gyerekként judózott, manapság edzőterembe jár.

Ciprian Maris:

A 27 éves profi MMA harcos, a Bajnokok csapatának tagja. 11 éves kora óta sportol. Háromszoros kempo világbajnok és kétszeres MMA világbajnok.

Ion Surdu:

A 23 éves MMA harcos a Bajnokok csapatának tagja. 16 éves korában kezdett focizni, később kosarazott, röplabdázott és kézilabdázott is, de örök szerelme az MMA lett. Többször nyert bajnoki öveket ebben a sportágban.

Costin Gheorghe:

A 30 éves labdarúgó a Bajnokokat erősíti. 9 éves korától 20 éves koráig profi szinten focizott, ez idő alatt számos román futballklubban játszott.

Andrei Nicusor Botoaca:

Édesapja hatására kezdett el motorversenyezni 5 éves korában.  A Bajnokok csapatát erősíti. Többszörös nemzeti bajnok. Szereti a kalandokat és szeret kockáztatni.

Andrei Angelescu:

A 24 éves motorversenyző, a Kihívók csapatának tagja. Háromszor elnyerte az év legjobb sportolója díjat (2013, 2014, 2018). Többszörös román bajnok motorversenyző.

Ovidiu Jimborean:

A Kihívók csapatának határozott tagja, aki pontosan tudja, hogy mit akar. Gyerekkora óta komolyan veszi a sportot, nagyon céltudatos. MMA harcos, de brazil jujitsu és kempo sportágakban is nyert rangos versenyeket.

Mihai Berar:

Míg a nap egyik felében külügyminisztériumban dolgozik, a nap másik felében harcművészeteknek hódol. Még fiatal volt, mikor belekóstolt a karate, kempo, kick boksz, boksz és judo világába. A Kihívók közé tartozik.

Alexandru Stoica:

A Kihívók versenyzőjének 11 éves kora óta a kajak-kenu a szenvedélye, jelenleg fitneszoktató.

Ana Maria Stamen:

5 éves volt, mikor elkezdte a tornát. Később a balett és a klasszikus tánc szerelmese lett. Jelenleg is táncos, fontosnak tartja a pozitív energiák áramlását.

Ana Popescu:

Karateoktató, 7 éves volt, amikor elkezdett sportolni. Már 11 évesen Európa-bajnok volt, 5 aranymedált és számos más díjat is bezsebelt. Az élteti, ha feszegetheti a határait - a Kihívók csapatában most van erre lehetősége.

Irina Postolea:

Judo oktató, még az általános iskolában kezdte ezt a sportot. Nem csak tanítja és felkészíti versenyekre a tanítványait, hanem ő maga is szívesen megméretteti  magát. Kihívóként most az Exatlonban harcol.

Gabriel Nedelcu:

A Kihívók versenyzője a való életben táncos, ebből adódó dinamizmusát tartja titkos fegyverének a versenyben.

Nicoleta Lunca:

9 éven át profi kézilabdázó, 3 évig pedig profi futballjátékos volt. Hiszi, hogy az Exatlon még jobban megedzi - erre a Kihívók csapatában van lehetősége.

Ana Maria Cazan:

22 éves atléta, a Kihívók csapatából. Számos atlétika versenyen vett részt, ahol sorra nyerte az érmeket. 4 éves kora óta sportol.

Korhatár: korhatárra tekintet nélkül

2019. január 15. 11:14