Ezt a csatornát nézed: Mokka

A csatorna összes videója

Kommentáld a videót!

Orbán Viktor Gyöngyöspatáról – az erő nyelvén kell az államnak beszélni

Mokka

A gyöngyöspatai helyzetből kiindulva a kormány módosítja a Btk.-t – ezt Orbán Viktor mondta a Frizbi műsorvezetőjének. Hajdú Péternek kijelentette: az erőszakkal szemben meg kell védeni minden embert, eljött az idő, most az erő nyelvén kell az államnak beszélni, rendet, védelmet, jogbiztonságot akarnak az emberek, azt várják a kormánytól, hogy lépjen fel.

Hossz: 3:16 Feltöltve: 2011/04/28 Címkék: büntetés, cigány, gyöngyöspata, hajdú péter, orbán viktor, roma

Kapcsolódó videók

Hozzászólások (5)

Most mintha azt a 1994 elötti Orbán Viktort láttam volna kire fel néztem tinédzserként!! Még a gesztikulácio is. Ha ilyen maradna nem lennék megékithetettlen a mai Orbán rezsimel.

Slyfist, ekkor: 2011/04/28, 09:41#1

10 emberből 9 de a gazdagok köréből, akiknek fogalma sincs mi van kelet Mo-n, esetleg párton belülről szedte ezt a statisztikát??
A cigányok nap mint nap magyarokat ölnek büntetlenűl, ha a magyar védekezik, természetes, hogy a magyart viszik el. Nem lehet, hogy ezen kéne inkább változtatni ahelyett, hogy börtönbe akarja toloncolni azokat, akik a védtelen idős emberek megvédésére sietnek? Undorító módon a napi szinten bekövetkező gyilkosságokat a kormány elhallgattatja. A FITYESZ érzi, hogy baj van, és sok szavazót elvesztett, mivel semmit nem csinált 1 éve! Ezért kell “közbelépni”, ezért van a 10ből 9 párton belül gyüjtött statisztika.

Arithmetic, ekkor: 2011/04/28, 10:51#2

Most komolyan,hogyan van az hogy Hajdú(bikicsunáj2)tegeződik Magyarország
miniszterelnökével.A kutyát sem érdekli hogy ő mennyire van jóba vele.A nyilvánosság előtt a fiatalkori haverjai,akik most miniszterek,ők sem tegezik.Akkor ez a bikicsunáj miért teszi?Egy Miniszterelnökben lehetne annyi tartás hogy ilyen közönséges viselkedést nem csinál.Hogy otthon vagy a csehóba tegeződnek,hát tegyék.Ez a hajdú már mindent megtehet?Hát ki ő?

kovacspapa58, ekkor: 2011/04/29, 22:14#3

ORBÁN TE NE IS BESZÉLJ TE VAGY A FŐ KOLOMPOS, HÁT AZT GONDOLOD MINDENKI HÜLYE.

Ica3, ekkor: 2011/04/30, 13:13#4

ORBÁN TE VAGY A FŐ KOLOMPOS GYÖNGYÖSPATÁÉRT PONT TE AKI JÓBAN VAGY A JOBBIKOSSAL EZ A TE HIBÁD

Ica3, ekkor: 2011/04/30, 13:14#5

© 2012 MTM-SBS Zrt. | Impresszum | Adatkezelési szabályzat | Felhasználói szabályzat - Powered by Wordpress

A TV2.hu felületén megjelenő illusztrációk egy részének forrása: Europress Fotóügynökség